הגבהה לרכב
קבלו הצעת המחיר משתלמת

הגבהה לרכב

תוכן עניינים
הגבהה לרכב

אתם בעלי רכב 4X4 ואתם רוצים לשדרג אותו בסט הגבהה לרכב שישדרג את חווית הנסיעה שלכם? הגעתם למקום הנכון. במיוחד עבורכם הכנו הסבר על איך לבחור את ההגבה המושלמת לצרכים שלכם.

מה היא הגבהה לרכב?

כל ג'יפ או ג'יפון מגיע עם קפיצים מקוריים לא גבוהים במיוחד משום שהחברות רוצות להתאים את הרכב לכלל קהל היעד שלהם. אך כאשר קונים ג'יפ ורוצים לצאת איתו קצת מעבר לשדות ושבילים מתחילים להיתקל בבעיות עבירות, שפשוף החלק התחתון של הרכב ועוד.

על פי החוק אפשר לשים קיט הגבהה של עד 2.5, ישנם מקרים חריגים שמאפשרים יותר. כאשר מותקנת הגבהה לרכב מרכב הרכב עולה כלפי מעלה ומאפשר לנו לעבור במעברים שבעבר גרדו לנו את הטמבון או החלק התחתון של הרכב. מעבר לעבירות ההגבהה לרכב מעניקה הרגשה של גובה ועליונות בכביש. פתאום נראים קטנים לאומת הרכב שלכם.

הגבהה לרכב לא רק בשביל הגובה

מעמיסים ציוד כבד ברכב? החלק האחורי של הרכב יורד כלפי מטה? הקפיציים המקוריים של הרכב לא מיועדים לסחיבה של ציוד כבד. עם הזמן הבולמים נשחקים מה שיוצר בלאי בבולמים ובקפיצים. זה נכון לא רק לג'יפים אלה גם לרכבים פרטיים שמעמיסים ציוד, לדוגמא טכנאי שטח ונותני שירותים.

בעזרת קפיצים מחוזקים נוכל להעמיס ציוד מבלי לפוגע בגובה הרכב. הקפיצים והבולמים המחוזקים עמידים מפני עומס כבד. בזכות עמידה נכונה של הרכב בטיחות הנסיעה משתפרת פלאים.

מה מחליפים בהתקנת קיט לרכב?

רוב הקיטים מכילים קפיצי הגבהה ובולמים מחוזקים. כאשר מתקינים את הקיט חייבים לבדוק את תקינות המכלולים האחרים ברכב. לאחר ההחלפה חובה לעשות את הדברים הבאים:

כיוון פרונט– בהתקנת הקיט מפרקים את הבלמים והבולמים לכן חייבים לבצע כיוון פרונט לאחר התקנת הקיט.

פנסים- גובה הרכב הוא שונה ממה שהיה וכעת הפנסים לא מכוונים למקום הנכון מה שעשוי לסנוור נהגים וגם לפגוע בראיה נכונה של הדרך.

אישור של משרד הרישוי- חייבים לעדכן את משרד הרישוי על השינוי שנעשה ברכב. במידה ולא תעדכנו אתם צפויים לקנסות ולא תוכלו לעבור טסט.

בדרך כלל המוסך המטפל דואג לכך. אך במידה ויש משהו שלא נעשה, על אחריותכם לעשות!

מחירים

מחירי הגבהה לרכב משתנים בין חברה לחברה. אך אתם צריכים לבחור את ההגבה אשר תענה על כל הדרישות שלכם. הכנו כמה חברות ידועות בשביל ההסבר.

IROMEN- קיט הגבהה 2.5 הכולל קפיצים ובולמים. מחיר קיט ההגבה נע באזור 5,500-6,000 ש"ח. הוא נוח מאוד והוא רך. במידה ואתם סוחבים משקלים כבדים הוא לא יענה על הפתרון שלכם.

KONI בשילוב עם Lovells- מחיר הקיט נע באזור 7,500-8,000 ש"ח. קיט הגבהה המתאימה לכל מי שסוחב הרבה ציוד ברכב. הבולמים ניתנים לכיוון לפי הרמת חוזק שתרצו.

קפיצים של FOX– מחיר הקיט נע בין 9,000-12,000 ש"ח. קפיצים בעלי שם עולמי שעושים עבודה נהדרת. הם רכים בנסיעה אך גם מיועדים לנסיעת ציוד ברכב.

סדנת שיפורים לרכב 4X4

אם אתם רוצים לקחת את הרכב שלכם לקצה ולעשות שיפורים נוספים מלבד להגבהה לרכב אנו ממליצים להגיע לאחת הסדנאות לשיפור הרכב ולא למוסך רגיל משום שלמוסך רגיל ישנו ידע מוגבל בנושא שיפורי הרכב והוא לא יוכל לתכנן יחד אתכם איך להגיע למטרות שלכם בתקציב הנכון.

הצעת מחיר להגבהה לרכב

רוצים לקבל הצעת מחיר להגבהה המותאמת עבורך? השאירו פרטים בדף יצירת קשר ואנחנו נדאג שיועץ יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

שתפו:

אולי יעניין אותך גם...

קבלו הצעת מחיר משתלמת